Asszisztensi állás lehetőség

Itt találkozhattál velünk

Fűtőfólia partnerség

Várunk csapatunkba

Téged kereslek assisztensnek!

Szeretnél egy lendületes, fiatalos, jól szervezett csapatban dolgozni, ahol folyamatosan fejlődni tudsz?

Ha nem idegen Neked az adminitszrációs munka, a telefonálás és a kommunikáció ügyfelekkel és partnerekkel, akkor légy csapatunk része!

Számunkra nagyon fontos, hogy kivel dolgozunk együtt, ezért pontosan megfogalmazzuk a számunkra ideális jelöltet.

Tóth Tamás
Intelligens Fűtőfólia tulajdonosa, cégvezető
Magyar Országos Elektromos Fűtés Szövetség elnöke

Csapatunkba keresünk munkatársat asszisztensi pozícióba, aki

Ideális jelöltünk:

  • Számla képes (katás vállalkozó)
  • Napi 8 órás munkát tud vállalni
  • Készség szinten tudja használni az Excel, Word, Gmail programokat
  • Gyorsan tanul
  • Tud önállóan dolgozni, de ezzel egyidőben el tudja végezni a kapott utasításokat.
  • Aki nem ijed meg a sokrétű feladattól.
  • Gyorsan, hatékonyan és precízen végzi a feladatait.
  • Nagyfokú kitartása van az adott cél irányába, vagyis nem adja fel egy kisebb nehézség esetén.
  • Megoldja a problémákat, és nem hozza azokat.
  • Kiemelkedő kommunikációval rendelkezik, és könnyen kezeli a nehezebb szituációkat is.
  • Jól szervezi a feladatait és képes fontossági sorrendet felállítani.
  • Jól működik együtt más csapattagokkal a cél elérése érdekében.
  • Hajlandó képzésre járni, tanulni, és alkalmazni a tanultakat.
  • Nem dohányzik.
  • Ápolt, igényes megjelenésű.

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetői tapasztalattal rendelkezik
  • WordPress ismerete
  • Youtube csatorna kezelésének ismerete
  • Blogolás és PR területén szerzett ismeretek

Feladat körök:

  • adminisztratív munkakör
  • emailek kezelése
  • webshop-os rendelések kezelése
  • telefonhívások kezelése, ügyfelek visszahívása
  • link építés, blogolás
  • rendelések feladása (gls futár rendelés)
  • irodai napi feladatok ellátása
  • munkatársak kontrollálása, ellenőrzése a napi és heti feladatok elvégzésében
  • partnerekkel kapcsolattartás
  • rendezvények, képzések lebonyolításában aktív részvétel

Juttatás:

  • fix óradíj

Ajánlat:

  • Teljes idős állás
  • Hosszútávú munka lehetőség
  • Képzéseken való részvételi lehetőség, folyamatos fejlődés
  • Fantasztikus csapatnak a tagja lenni

Munkavégzés helye:

  • 1138 Budapest, Úszódaru utca 10. (Duna Plaza mögött a Marina parton)

Miben segítelek én Téged?

  • Online képzésünk segítségével folyamatosan tudod képezni magad.
  • Részt vehetsz a céges képzéseken melyeket rendszeresen tartunk.
  • Laptopot biztosítok a munkavégzéshez.
  • Teljesen betanulást biztosítok a munkavégzéshez
  • Előrelépési lehetőség

HA ILYENNEK ÉRZED MAGAD, AKKOR JELENTKEZÉSEDET ÉS ÖNÉLETRAJZODAT KÜLDD EL A KARRIER@FUTOFOLIA.HU EMAIL CÍMRE A FIZETÉSI IGÉNY MEGJELÖLÉSÉVEL!

Az email elküldése után, kollégám hamarosan fel fogja venni Veled a kapcsolatot.

Cégem működtetése során a kollégáim és partnereim a legfontosabb kincseim, hiszen egy csapat tud igazán sikeres lenni, nem az egyén. Egymást segítve folyamatosan haladunk előre. Tevékenységünkkel egy új fűtési kultúrát hozunk létre, amiben az infrafűtés segít a lenti küldetés megvalósulásában.

Küldetésünk

„Modernizálni a társadalom fűtési szokásait, hogy egészségesen és gazdaságosan tudjanak fűteni.”